Ana Sayfaya DönE-mail Yolla

   
 
 


Kurumsal

2000'li yıllardan itibaren özellikle çok uluslu firmaların Türkiye’de sanayi yatırımında bulunmaları ve buna paralel olarak Türkiye’nin sanayi ürünleri imalatının ve ihracatının artması, bu ana sanayi firmalarının nitelikli, güvenilir ve yüksek teknolojiye sahip tedarikçi firma bulma ihtiyacını da beraberinde getirmişti.

ALDES DÖKÜM VE KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ. piyasadaki bu eksikliği fark eden Halil Karakaya ve Murat Güvenin tarafından 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

ALDES, kuruluş tarihinden itibaren özellikle  Kapı ve Pencere aksesuarları üretiminde Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen firmalarına tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

ALDES, dökümhane bölümündeki mevcut makine parkuru ile yıllık 900 ton üretim kapasitesine sahip olup 0,5 Gram’dan 1000 Gram’a kadar zamak ürün imal edebilmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan Kalıphane bölümünde,  CNC teknolojisi kullanılarak ,CAD/CAM ortamında kalıp tasarımı ve yüksek hassasiyetli kalıp imalatı yapılmaktadır.

ALDES, genişleyen kadrosu, tecrübesi ve teknolojisi ile malzeme gereksinimi duyan firmalara yönelik kalıp ve zamak parça döküm hizmetlerinde ideal çözüm ortağınız olmaya adaydır.

Saygılarımızla, ALDES DÖKÜM  VE KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


    ALDES Döküm ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2010

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Rss Abonesi Ol

 

Tasarım | keystil